0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Copa Fgf
EC Novo Hamburgo RS
-
-
Sapucaiense RS
inprogress
۰۰:۰۰
  Zambia Super League
Prison Leopards
۰
۱
Red Arrows
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Poland Puchar Polski
OKS Swit Skolwin Szczecin
۰
۱
Legia Warszawa
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Romania Cup
FC Buzau
۳
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
inprogress
۱۵:۳۰
  Argentina Camp. de Reserva de Primera Division B National
Nueva Chicago Res.
۱
۲
Deportivo Riestra
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Chacarita Juniors
۰
۰
CA Barracas Central Reserve
inprogress
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste
۰
۰
CA Estudiantes
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
FK Septemvri Sofia
۴
۰
SFC Etar Veliko Tarnovo
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۱
۰
Gorna Oryahovitsa
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Greece Cup
Acheron Kanalaki
۰
۱
OFI Crete
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Ceres FC RJ
۱
۰
Bonsucesso FC RJ
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Argentina Camp. de Reser de Primera Division B Metropolitana
CA Talleres de Remedios
۱
۰
CD Armenio
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Cup Epsda (West Attika Zone)
Zofria
۰
۱
PAOK Mandras
inprogress
۱۶:۳۰
Lamperi Elefsinas
۱
۰
AS Dina. Aspropirgou
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia U19 1. Liga
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۰
۰
FC Kosice
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Brazil Copa Rio U20
Nova Iguacu FC RJ
۰
۱
CR Vasco da Gama RJ
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
۰
۰
Defensa Y Justicia
inprogress
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Cup
FK Agmk Olmaliq
۰
۰
Qizilqum Zarafshon
inprogress
۱۶:۴۵
FC Bunyodkor
۱
۰
Surkhon-2011
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sahel
۱
۰
Africain
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil U20 Paulista
Oeste FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Flamengo SP
-
-
Capivariano FC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santos FC SP
-
-
Amparo Ac Sp U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Jordan Women League
Al Qadisiyah
-
-
Orthodox
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Algeria U21 Ligue 1
RC Relizane
-
-
Wa Tlemcen
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
Ural CF Youth
-
-
CD Lugo U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification
Philippines
۰
۱
Singapore
inprogress
۱۵:۳۰
Nepal
-
-
Tajikistan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  China Fa Cup
Sichuan Jiuniu
۰
۰
Henan Songshan Longmen
Finished
۱۵:۰۰
  El Salvador U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
-
-
CD Fas U20
inprogress
۰۰:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
UD Levante SRL
-
-
Atletico Madrid SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Granada CF SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Real Sociedad SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
CD La Equidad
۲
۲
Rionegro Aguilas
Finished
۰۰:۳۰
  USA USL Championship
Charlotte Independence
۱
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۱:۰۰
Memphis 901 FC
۳
۲
FC Tulsa
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano, 2 Divisao
Goiatuba EC
۰
۰
Goiania EC GO
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Danubio FC
۲
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۱۵
  Brazil Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Avai FC SC
inprogress
۰۲:۳۰
  USA Major League Soccer
FC Dallas
۱
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga De Expansion Mx, Apertura
CF Correcaminos UAT
۲
۲
Cd Tapatio
Finished
۰۳:۳۵
CSD Dorados Sinaloa
۳
۰
Venados FC
Finished
۰۵:۳۵
  India JK Premier Ut League
JK Spdc Xi
-
-
Sports Council FA
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
SSC Napoli SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Hungary U19 League
Budai Futball Club SE
۲
۴
Pecsi MFC
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic CFL
SK Rakovnik
۲
۲
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Loko Vltavin
۳
۰
FA Povltavska
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Kurim
-
-
FC Dosta Bystrc-Kninicky
inprogress
۱۱:۴۵
FC Svratka Brno
۱
۳
SK Lisen B
Finished
۱۲:۰۰
Pardubicky
۱
۰
Lanskroun Fo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
FC Moravsky Krumlov
۱
۰
SK Krumvir
inprogress
۱۶:۳۰
MS Brno
۱
۱
FK Banik Ratiskovice
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Sparta Brno
۲
۱
Bosonohy
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ivancice
۱
۱
FK Mutenice
inprogress
۱۶:۳۰
FC Boskovice
۱
۲
Olympia Rajecko
inprogress
۱۶:۳۰
  India Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
Bangalore Eagles FC
۶
۱
Aeronautical Development Establishment FC
Finished
۱۳:۴۵
  Czech Republic U19 1st Division
FC Pardubice
-
-
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۲:۳۰
1.FK Pribram
۴
۳
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۴:۳۰
  Georgia Cup
FC Gagra
۱
۲
FC Shukura Kobuleti
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji Sagarejo
۱
۲
FC Saburtalo Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Lokomotivi Tbilisi
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Portugal U23 Championship
Sporting Cp U23
۱
۱
CS Maritimo
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Ukraine Cup
FC Alians Lypova Dolyna
۲
۲
FC Lviv
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi
Genclerbirligi SK
۳
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۳۰
Sakaryaspor
۱
۱
Karakopru Belediye SK
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Denmark DBU Pokalen
Aalborg Freja
-
-
Broendby IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید