0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Copa Fgf
EC Novo Hamburgo RS
-
-
Sapucaiense RS
inprogress
۰۰:۰۰
  Greece Greece Cup
AO Trikala 1963
۰
۱
Niki Volou 1924 PAE
inprogress
۱۷:۴۵
  Argentina Camp. de Reserva de Primera Division B National
Chacarita Juniors
۰
۲
CA Barracas Central Reserve
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Rio U20
Nova Iguacu FC RJ
۳
۳
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
۲
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Cup
FK Agmk Olmaliq
۳
۲
Qizilqum Zarafshon
Finished
۱۶:۴۵
  Ukraine Ukraine Cup
FC Rukh Lviv
۰
۰
FC Zorya Lugansk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil U20 Paulista
Oeste FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
۱۷:۳۰
Flamengo SP
-
-
Capivariano FC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santos FC SP
-
-
Amparo Ac Sp U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification
Nepal
۰
۶
Tajikistan
Finished
۱۷:۳۰
Sri Lanka
۰
۲
Qatar
inprogress
۱۸:۳۰
  Jordan Women League
AL Qadisiyah
-
-
Orthodox
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria U21 Ligue 1
HB Chelgoum Laid U21
۰
۰
Na Hussein Dey
inprogress
۱۷:۳۰
RC Relizane
-
-
Wa Tlemcen
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Al Urooba UAE
۲
۲
Sharjah FC
inprogress
۱۷:۴۵
Al-Nasr Dubai CSC
۰
۳
Al-Ittihad Kalba
inprogress
۱۷:۴۵
  Zambia Super League
Prison Leopards
۰
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Superliga
FK Partizan Belgrade
۱
۱
FK Metalac Gornji Milanovac
inprogress
۱۸:۲۵
  Romania Romania Cup
FC U Craiova 1948
۰
۱
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
AL Hazem FC
۰
۰
Al-Ittihad Jeddah
inprogress
۱۸:۳۵
  Egypt Premier League
Ghazl El Mahallah
۱
۰
Al Masry Club
inprogress
۱۹:۰۰
  South Africa Premier Soccer League
Orlando Pirates FC
۰
۰
Royal AM FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Austria OFB Cup
LASK
-
-
WSG Tirol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SKU Amstetten
-
-
SK Rapid Wien
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie B
Ascoli Calcio 1898
-
-
Spal Ferrara
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
US Alessandria Calcio 1912
-
-
Frosinone Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brescia Calcio
-
-
US Lecce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
Ural CF Youth
۰
۰
CD Lugo U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
SK Brann
-
-
Viking FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Greece Cup Epsda (West Attika Zone)
Zofria
۱
۲
PAOK Mandras
Finished
۱۶:۳۰
Lamperi Elefsinas
۱
۱
AS Dina. Aspropirgou
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Camp. de Reser de Primera Division B Metropolitana
CA Talleres de Remedios
۲
۰
CD Armenio
Finished
۱۶:۳۰
  El Salvador U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
-
-
CD Fas U20
inprogress
۰۰:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
SSC Napoli SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
CD La Equidad
۲
۲
Rionegro Aguilas
Finished
۰۰:۳۰
  USA Usl Championship
Charlotte Independence
۱
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۱:۰۰
Memphis 901 Fc
۳
۲
FC Tulsa
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano, 2 Divisao
Goiatuba EC
۰
۰
Goiania EC GO
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Danubio FC
۲
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۱۵
  Brazil Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Avai FC SC
inprogress
۰۲:۳۰
  USA Major League Soccer
FC Dallas
۱
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga De Expansion Mx, Apertura
CF Correcaminos UAT
۲
۲
Cd Tapatio
Finished
۰۳:۳۵
CSD Dorados Sinaloa
۳
۰
Venados FC
Finished
۰۵:۳۵
  India JK Premier Ut League
JK Spdc Xi
-
-
Sports Council FA
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
UD Levante SRL
-
-
Atletico Madrid SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Granada CF SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Real Sociedad SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Czech Republic CFL
SK Rakovnik
۲
۲
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Loko Vltavin
۳
۰
FA Povltavska
Finished
۱۱:۴۵
  Brazil Carioca, Serie B2
Ceres FC RJ
۳
۰
Bonsucesso FC RJ
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Kurim
-
-
FC Dosta Bystrc-Kninicky
inprogress
۱۱:۴۵
FC Svratka Brno
۱
۳
SK Lisen B
Finished
۱۲:۰۰
Pardubicky
۶
۰
Lanskroun Fo
Finished
۱۶:۰۰
MS Brno
۱
۲
FK Banik Ratiskovice
Finished
۱۶:۳۰
FC Sparta Brno
۵
۳
Bosonohy
Finished
۱۶:۳۰
  India Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
Bangalore Eagles FC
۶
۱
Aeronautical Development Establishment FC
Finished
۱۳:۴۵
  Czech Republic U19 1st Division
FC Pardubice
-
-
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۲:۳۰
1.FK Pribram
۴
۳
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۴:۳۰
  Georgia Cup
FC Gagra
۱
۲
FC Shukura Kobuleti
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji Sagarejo
۱
۲
FC Saburtalo Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۳
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal U23 Championship
Sporting Cp U23
۱
۱
CS Maritimo
Finished
۱۳:۳۰
Rio Ave
۲
۱
FC Famalicao
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi
Genclerbirligi SK
۳
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۳۰
Antalyaspor
۴
۰
Diyarbekirspor AS
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary U19 League
Budai Futball Club SE
۲
۴
Pecsi MFC
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
FK Septemvri Sofia
۴
۱
SFC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۵:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۳
۱
Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۶:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
FC Arda Kardzhali
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Greece Cup Eps Achaias
AE Neapolis
۰
۱
Olympiacos Patras
inprogress
۱۶:۰۰
  Denmark DBU Pokalen
Aalborg Freja
-
-
Broendby IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید